Co robimy

Zajmujemy się produkcją, dystrybucja pelletu drzewnego, brykietu kominkowego, podpałki oraz biomasy w postaci zrębki na potrzeby energetyki zawodowej. Wierzymy, że ciepło i energia wytworzona z biomasy może odegrać ważną rolę w zmniejszaniu popytu na paliwa kopalniane i zmniejszenia emisji CO2 do atmosfery.

Bierzemy udział w wielu projektach ekologicznych i promujących ochronę środowiska. Angażujemy się w edukację ekologiczną, wspieramy organizację proekologiczne, aktywnie pomagamy potrzebującym.

Stawiamy na jakość

Konsekwencja i wytrwałość w opracowaniu zasad produkcji pelletu i brykietów, przyczyniła się do wypracowania produktów wykraczających poza specyfikację klasy Premium, jak pokazano w niezależnych badaniach. Dążymy do ciągłego doskonalenia naszych produktów i usług, aby lepiej odpowiadać na potrzeby naszych klientów. Szczycimy się stworzeniem wiarygodnej wysokiej jakości produktów. Skupiamy się na dostarczaniu produktów o wysokiej wartości energetycznej i niskiej zawartości popiołu. Jakość nie ilość jest naszym wskaźnikiem produkcji.

Zadowolenie naszych klientów jest naszym priorytetem, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane natychmiast, a oferowane towary najwyższej jakości. Dzięki zaangażowaniu naszych fachowców, którzy chętnie udzielają porad, współpraca z naszą firmą to czysta przyjemność.

Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości, skontaktuj się z nami.